Vltava 2018

Přátelé, kamarádi, příznivci vody, ahooooj…,
jak jsem slíbil, tak činím. Pro letošní, náš nultý ročník Jen Vltava jsme vybrali termín čtvrtek 19.7. – sobota 21.7. 2018

Něco k cestě a dopravě:
Chápu, že se mezi námi najde spousta skalních vodáků, kteří očekávají cestu vlakem a spaní ve stanu. Ale po uvážení všech pro a proti, především předpokládané hojné účasti dětí, jsme se rozhodli pro komfortnější variantu a to cestování autobusem, který nás dopraví z Jenišovic až do vyššího Brodu, kde už budeme pokračovat na lodích. Na lodě si vezmeme tedy jen to nejnutnější, zbytek se poveze s panem řidičem do kempu.(Autobus se nám osvědčil také v případě velmi špatného počasí. Kdo nechce etapu jet, nemusí, autobus ho suchou nohou přepraví až do kempu. Počasí je ale letos objednané, 30 stupňů a bez mráčku:)

Něco k platbě:
Veškeré náklady budou spravedlivě rozpočítány mezi účastníky. Předpokládáme, že se budeme pohybovat kolem 1500 Kč za osobu. Vše je závislé na počtu lidí. Určitě řekněte i svým kamarádům a známým, kapacita autobusu je 45 lidí. (Akce se bude tímto způsobem konat při zájmu 20 lidí a více, V případě nižšího zájmu bychom se domluvili individuálně, zkusili bychom sehnat menší autobus popř, bychom jeli vlakem. )

Něco k účasti:
Dejte nám prosím vědět, a to ideálně do konce března, zda máte zájem se zúčastnit či nikoli, popř. zda má zájem ještě někdo z vašich kamarádů. S otevřenou náručí uvítáme hudebníky a zpěváky, abychom měli zpestřené večery, ale zván je samozřejmě každý. Následně vás budeme informovat, kolik lidí je předběžně přihlášených.

Informace, dotazy, připomínky:
Veškeré dotazy a připomínky směřujte prosím na email rakousovi@email.cz nebo na  602/225536 popř. na mou milovanou ženu tel. 602/943589.

Hezký den všem
Marek a Pavla Rakoušovi

Napsat komentář